تبلیغات
غزلیات ایرانی - گیم شات: قسمت سوم فیلم Sicario ساخته می‌شود

گیم شات: قسمت سوم فیلم Sicario ساخته می‌شود

چهارشنبه 24 شهریور 1395 08:16 ب.ظ

 

ساخت قسمت سوم فیلم Sicario تأیید شد

 • ساخت قسمت سوم فیلم Sicario تأیید شد

  برای آن‌هایی که از دیدن فیلم Sicario حسابی هیجان زده شده‌اند و نیازمند آثار بیشتری در این دنیای خشونت‌بار و آغشته به کارتل مواد مخدر مکزیگ هستند، خبر خوبی داریم. هنوز قسمت دوم اکران نشده، قسمت سوم آن هم تأیید شد. بنابر گفته کارگردان جدید پروژه، علاوه بر قسمت دوم، یک فیلم دیگر نیز در این دنیای سیاه ساخته خواهد شد. در ادامه با گیم‌شات همراه باشید.

  «استفانو سولیما» (Stefano Sollima) کارگردان دنباله فیلم Sicario، در گفتگو با سایت The Independent خبر داده که دنباله فیلم قبلی که «دنی ویلنو» (Denis Villeneuve) آن‌ را ساخته بود، با فیلم «سولدادو» (Soldado)  (واژه اسپانیایی به معنای سرباز) و یک دنباله دیگر که هنوز اسم‌اش مشخص نشده، ادامه پیدا خواهد کرد. فیلم Sicario روی کاراکتر «کیت میسر» (Kate Macer) مأمور دولتی با بازی «امیلی بلانت» (Emily Blunt)، متمرکز بود، اما طبق گفته کارگردان، تمرکز دو فیلم دیگر روی شخصیت‌های دیگر می‌باشد. «بلانت» در فیلم دوم حضور ندارد اما احتمال دارد به عنوان یک شخصیت فرعی در قسمت سوم حاضر باشد. طبق اخبار منتشر شده، قسمت دوم و سوم روی شخصیت‌های «آلخاندروی آدمکش» (Alejandro) با بازی «بنیسیو دل تورو» (Benicio Del Toro) و رئیس CIA «مت گریوز» (Matt Graves) با بازی «جاش برولین» (Josh Brolin) متمرکز خواهد بود.

  «استفانو سولیما» کارگردان و نویسنده پنجاه ساله ایتالیایی، که تا پیش از این، سریال ایتالیایی پرطرفدار «عموره» (Gomorrah) و فیلم «سوبورا» (Suburra) را در کارنامه دارد، ازعان داشته که هر سه قسمت یک سری شخصیت مشترک خواهند داشت، اما در انتها آثار مستقلی محسوب می‌شوند:

  ایده اصلی، ساخت سه فیلم مستقل همراه با بازیگران اصلی قسمت اول و در همین دنیای از پیش ترسیم شده است.

  فیلم Sicario

  او در مورد فیلم «سولدادو» نیز گفته:

  این فیلم قطعا مستقل است، یک داستان کاملا متفاوت همراه با دو کاراکتر که در فیلم Sicario با آن‌ها آشنا شده‌اید. این یک دنباله واقعی نیست. شخصیت منفی‌ها اینجا کاملا نقش اصلی هستند.

  من فیلم Sicario را خیلی دوست داشتم، احساس می‌کنم که فیلم به برداشت‌های شخصی من بسیار نزدیک بود. اما من دارم یک فیلم دیگر می‌سازم. «سولدادو» یک اثر سینمایی‌تر نسبت به Sicario خواهد بود. سکانس‌های بزرگ اکشن هم خواهد داشت. این فیلم یک ماجراجویی متفاوت در همان دنیای آشنا است. حتی مضمون و درون‌مایه فیلم هم متفاوت است، راجع به معاملات مواد مخدر نیست، بلکه تمرکز روی مبحث مهاجرت قرار دارد.

  اینکه آیا مضمون جدید، خوب پیاده خواهد شد و فیلم می‌تواند راه خوب قسمت قبلی را ادامه دهد، هنوز مشخص نیست، باید تا اکران فیلم «سولدادو» منتظر ماند.

  فیلم Sicario سال گذشته به کارگردانی «دنی ویلنو» روی پرده رفت. 84 میلیون دلار، نامزدی سه جایزه اسکار، متای 81 و راتن 93 حاصل کار این فیلم بوده است. «ویلنو» که در ابتدا قرار بود فیلم را بسازد، به دلیل ساخت قسمت دوم فیلم «بلید رانر» (Blade Runner) از ساخت این پروژه کنار رفت.

  شما در مورد سه‌گانه شدن فیلم Sicario چه فکر می‌کنید؟